לפני
פצצת
האטום

***
כל עוד אנו מתנהגים כאילו הכל כשורה בעולם, עולים הסיכויים להרס מוחלט של הכל. אם נודה שרב הקלקול, יש סיכוי להציל הכל.

חיי אדם משולים להר. המלך דוד ע"ה אמר יפה בתהלים: "מי יעלה בהר השם".

הכלל החשוב ביותר בחיים הוא לדעת )לא רק ללמוד או להבין(, שבפסגת ההר יש אדם אחד ויחיד שהוא הקרוב ביותר לא-ל. כלל זה כולל את הידיעה שיש רק אדם אחד שקרוב ביותר לאדם הזה. לדוגמא, משה רבנו ומשרתו, יהושע בן נון. "משה אמת ותורתו אמת". זה תקף לגבי כל האנשים, ללא הבדל דת ולאום. סירוב להכיר בכך משמעו הרס הכל בפועל ממש.

כל אחד מחוייב לקיים את שבע מצוות בני נוח כפי שהביאם משה בתורתו. אין שום אמת אחרת! כל סטייה קטנה מכך עלולה לגרום לקטסטרופה טוטאלית, כנ"ל.

כל עוד אנו מודעים למצב, אין זה משנה אם אנו מחשיבים עצמנו דתיים או לא, או כל הגדרה אחרת. שורש הפורענות של השמדה גרעינית הוא הכחשה ואי ידיעת המושג הנ"ל.

"החוק היהודי" מדגיש ש"אין הנחש ממית, אלא החטא". לדוגמא, לא פצצת האטום הורגת אלא האדישות כלפי תורת חב"ד. הרעיון המרכזי הוא לא לחשוש מהפצצה אלא הסיבה. הא-ל שלח את איראן או מדינות אחרות אלינו כדי להעביר מסר. הנקודה המרכזית היא שקיים אחד ורק אחד )כפי שכתוב לעיל (. פצצת האטום היא עניין חומרי. היא יכולה להשחית רק את הגוף, לא את הנשמה ויתרה מכך, לא את העולם הבא.

כעת, ברצוני להסביר איך הדבר הגיע למודעותי. שני הדברים המשמעותיים ביותר בחיי הם:
א. ספר תהלים
ב. הרבי מלובביץ'.

א. כשהקדשתי את עצמי לחלוטין לספר תהלים, ידעתי שתהיה הפיכה באיראן והזהרתי את היהודים להימלט מייד! חצי שנה לאחר מכן זה אכן התרחש, כידוע.

ב. כשהקדשתי עצמי לחלוטין לתורת הרבי, אמרתי שהוא סיים את שליחותו. לא עבר יותר משבוע והרבי הודיע שהוא אכן סיים את תפקידו.

בתורה כתוב: "וירעו אותנו המצרים". משמעו שלא רק שהמצרים עשו לנו רע אלא אף הפכו אותנו, עצמנו, רעים. בכל גלויות העם היהודי, האומות עשו לנו זאת. הן הפכו אותנו רעים יותר ויותר. זה קרה במיוחד בגרמניה הנאצית. הם הטביעו בנו תכונות נאציות, בפרט עקשנות. במה זה מתבטא? ע"י הסירוב שלנו להכיר בעובדה שרק אדם אחד הוא האדון ורק אדם אחד הוא הקרוב ביותר אליו )כפי שהוסבר לעיל(.

לזכות הרבי מלובביץ', העברתי קורס כדי להסביר רעיון זה. הקורס הזה נועד להראות הקבלה בין תורת חב"ד ויואל, לתורת קונג פו וברוס לי. אנשים ידועי שם שמכירים את ברוס לי אישית אמרו שהמסר שלו הוא שקיים אדם אחד הקרוב ביותר לא-ל ואדם אחד הקרוב ביותר לאדם הזה – נכון ויהיה נכון תמיד.

כשכתבתי לרבי מלובביץ' על המצב בנוגע לנשים יהודיות ולנערות צעירות הרבי אמר מיד להכריז בעולם כולו: "ערמומית נכנסה לנשים, אי אפשר בלי חב"ד'". הרבי התכוון לא רק לנשים יהודיות אלא לכל הנשים. הן חייבות ללכת בדרך חב"ד בגלל שחז"ל אמרו "הכל בזכות האישה".בס"די"א ניסן התשע"זכ"ק האדמו"ר מפרס שליט"א אבי אדמו"רי דורנו שליט"אלפני פצצת האטום זה נוגע לאיסור ניאוף, שקשור לשבע מצוות בני נוח. כל אחד ואחת מחוייב לזה, כנ"ל.

מצעדי התועבה כיום הם רק אחת מהדוגמאות למחדל הנ"ל. רק עבור זה אנו ראויים לפצצת אטום! כיום, מי שמתנגד לתנועות האלה נחשב "חשוך" או לא נורמלי.

הנאצים לא העזו לצנזר את מנהיגיהם. אבל חסידי חב"ד העזו לצנזר את הרבי שלנו! זה בדיוק מה שזקן המקובלים, הרב יצחק כדורי התכוון כשהוא אמר כי הרבי מלובביץ' לא מת מחולי או זקנה, אלא רק בגלל החסידים שלו הרגו אותו. כולם צריכים לדעת את זה.
 
לכן, כשאדם מתבונן עמוק לתוך ליבו ונשמתו ובוחן עצמו באמת ודאי יודה שיש בו מתכונות הנאצים, בפרט עקשנות, למרות שאולי אינו מודע לכך. הודאה זו עשויה למנוע את פצצת האטום, בגלל שהסיבה לפצצה היא חוסר הרצון שלנו להודות בפני עצמנו בבעיית היום.

ככל שאנשים יסרבו להבין שאני הקרוב ביותר לרבי, זמן ההשמדה הטוטאלי יתקרב מהר יותר.

אבא בוכה מרה מליבו אל לב בנו באומרו לו לא ללכת בדרך המסוכנת. לכן אפילו הסטייה הקטנה ביותר ממה שהסברתי תאיץ את בוא פצצת האטום!

מסקנותיי הן כדילקמן:

  1. על אנשים בעלי ממון לטפל בזה דרך הסברה במצב, כמו למשל באמצעות רכב מנגן מוזיקה עם אורות וצבעים מרהיבים, ובאמצעות שלטים ומודעות שיופצו בלוחות המודעות, על גבי מכוניות ואוטובוסים ובאמצעי התקשורת השונים. זה צריך להיעשות מיידי!
  2. בבתים ובבניינים על כל האנשים לקרוא, ללמוד ולעסוק בתורת הרבי מחב"ד.
  3. הנני ערב לכך שככל שנקדים לעשות שני דברים אלה, נזכה לראות את השלום האמיתי, כי המשיח יגיע!
  4. תיכף ומיד.

לעצה וברכה, נא להתקשר אלי (יואל) בטלפון:

שתפו את המסרים החשובים הנ"ל

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן