החטיבה ללימודי תעודה באֹמן

המרכז ללימודי אמנות חזותית למגזר החרדי

המקום המוביל בישראל בתחום האמנות והצילום לציבור החרדי!  בוגרות אמן משולבות בתחומי העיסוק אשר עד כה נראו כבלתי נגישים עבור אשת מקצוע חרדית.

הסטודנטיות מתמחות בצילום פורטרטים ובצילום מסחרי וכן לומדות את נושא הצילום התיעודי עיתונאי תוך מתן הכלים המתאימים לשלב בין התחומים, מצילום הסטילס הדיגיטלי ועד להגשת עבודות מוגמרות ומהוקצעות ללקוח.

לימודי האומנות מתמקדים בתהליכי העבודה במקצועות הבסיסיים של ציור בשמן, רישום תלת מימד, פיסול קרמי והדפס, תוך פיתוח היכולות האמנותיות האישיות והאינטואיטיביות של כל אחת.

לימודי אומנות מפתחים את המודעות להשפעתה של האמנות בחיים הפרטיים והציבוריים ומעודדים את גילוי הפוטנציאל האמנותי של כל אחת.

תחום ידע יוקרתי ובעל ערך מוסף  עשיר המאפשר שילוב של אסתטיקה וידע טכני. לימודי צורפות מתמקדים בענפים השונים בתחום, תוך הקניית יכולות ביצוע טכניות גבוהות ומורכבות אשר יאפשרו לסטודנטיות עצמאות מוחלטת בעיצוב ובייצור תכשיטים.

אנו מעניקים את הכלים הנחוצים לפיתוח סגנון ייחודי וביטוי אישי לכל סטודנטית.

עם שילוב שיטות עבודה מסורתיות ומודרניות, הקורסים במחלקה לקרמיקה עורכים לסטודנטיות הכרות עם החומר הקרמי על מגוון תכונותיו ואפיוניו, ומעניקים את היכולת לייצר מודלים פיסוליים, עיצוביים ושימושיים, תוך העצמת הפן האישי והמיוחד החבוי בכל אחת.

המחלקה ללימודי עיצוב פנים מזמינה אותך ללמוד תחום מבוקש ומתפתח, במקום הראשון ללימודי עיצוב בציבור החרדי.

עיצוב חללי מגורים, עבודה, חנויות ועוד, בדגש על חשיבה קונספטואלית המקדמת כל סטודנטית לפרוץ את הגבולות של עצמה! עם קבלת התעודה תוכלי להשתלב בתעסוקה כמעצבת פנים מן השורה.

לפרטים ורישום >>

הטבות מיוחדות למקדימות להירשם!

סגל מקצועי מוכר ותומך, יחס אינדיבידואלי ואחריות לכל סטודנטית.

סטודיו פתוח ולימודי סדנא המעניקים את הפרקטיקה ההכרחית להצלחה.

שנתיים, פעמיים בשבוע, והמקצוע בידייך!

החטיבה פועלת מזה כ- 15 שנים בהן צברה מוניטין של איכות מקצועית בכל התחומים ובאווירה המיוחדת המתאימה לציבור החרדי.

מענה לימודי מקצועי לציבור הנשים החרדיות, המוביל לאפשרויות תעסוקה בתחומי האמנות השונים ולהכשיר מדריכות להוראת האמנות

גמישות רבה בבחירת הקורסים, מאפשרת בנית ככנית רחבה של למידה במספר מסלולים בו זמנית.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן