{סקיצה-1}

אוניברסיטת תל אביב קוראת לך!

לראשונה אוניברסיטת תל אביב פותחת את שעריה בפני בוגרי מוסדות החינוך החרדי שרוצים לדעת יותר. במסגרת פיילוט ייחודי זה מעמידה האוניברסיטה מגוון פקולטות ומסלולי לימוד שונים, עבור מספר תקנים מצומצם, שייהנו מתנאיםמקלים והטבות השמורות לטובים ביותר.

לפרטים נוספים ובדיקת התאמה >>>

מסלולי הלימוד בפקולטות השונות

משפטים

בלימודי משפטים שבפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב, תרכשו את ההשכלה המשפטית הרחבה והמעמיקה ביותר, תלמדו מהמורים הטובים ביותר ותזכו לכרטיס כניסה לצמרת המשפטית של ישראל.

בית הספר להנדסת חשמל

ביה"ס להנדסת חשמל ואלקטרוניקה באוניברסיטת תל-אביב הוא הגדול ביותר מסוגו בארץ. מטרתו להכשיר מהנדסים מעולים שיובילו מגמות עשייה וקידמה בתעשייה ובמשק הישראלי. בואו ללמוד מהמרצים הטובים ביותר ולגלות עולמות שלמים של הנדסה.

הנדסה מכנית

הפקולטה להנדסה מכשירה את דור העתיד של המהנדסים והחוקרים המובילים את תעשיות ההיי-טק ואת המשק הישראלי. בפקולטה לומדים כ-3000 סטודנטים, מהם 2000 לתואר ראשון וכ-1000 לתארים מתקדמים. הפקולטה מתמקדת בהוראה ובמחקר של הנושאים הנמצאים בחזית המדע

תואר ראשון בניהול וחשבונאות

הפקולטה לניהול היא הפקולטה הגדולה בישראל בתחומה והיחידה שזכתה לאקרדיטציה בינלאומית מטעם AACSB International - הארגון העולמי המוביל של בתי ספר למנהל עסקים. בוגרי הפקולטה נהנים מעמדת זינוק גבוהה בשוק העבודה ובלימודים מתקדמים גם יחד. הפקולטה מציעה משנת הלימודים הבאה תכנית לימודים דו-חוגית חדשה וייחודית: ניהול וחשבונאות.

הפקולטה למשפטים

נח, אני מחכה לתוכן!

יאאלה, מהר!

צפו וגלו מה הם חושבים על ההחלטה החשובה בחייהם!

מה מחכה לך?

השילוב של סגל מרצים מהשורה הראשונה ורף מצוינות גבוה, יצר את סביבת הלימודים הגבוהים הטובה ביותר בישראל.

שישים שנה של מצוינות אקדמית באוניברסיטת תל-אביב: מחזונו של חיים לבנון, דרך התבססות אוניברסיטת תל-אביב כאוניברסיטה הגדולה והמובילה בישראל, אל עתיד המדע והידע העולמי

"אני סומך על צעירינו שינהרו אל המוסד הזה לשאוב תורה ודעת", חיים לבנון 1953

הגעתם לפסגה האקדמית!

אוניברסיטת תל אביב מחפשת את מיטב המוחות במגזר החרדי

הרשמו עכשיו: