אוניברסיטת תל אביב קוראת לך!

מה יהפוך את הכישרון שלך לקריירה מצליחה?
כל החיים שמעת כמה רחוק הכישרון שלך יוביל אותך. עכשיו הגיע הזמן לתת לו להוביל אותך להצלחה מסחררת. אוניברסיטת תל אביב מציעה לך להיות חלק מפיילוט ייחודי ולהצטרף ללימודי תואר שיערוב לך להצלחה בעולם האמיתי. מגוון מסלולי לימוד מחכים רק לך.

לפרטים נוספים ולבדיקת התאמה >>>

מסלולי הלימוד בפקולטות השונות

משפטים

בלימודי משפטים שבפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב, תרכשו את ההשכלה המשפטית הרחבה והמעמיקה ביותר, תלמדו מהמורים הטובים ביותר ותזכו לכרטיס כניסה לצמרת המשפטית של ישראל.

חברה ומדיניות

תכנית הלימודים לתואר ראשון בחינוך וחברה כוללת מגוון רחב של נושאי חינוך, פסיכולוגיה, הוראה, הדרכה ועוד. התכנית מאפשרת לרכוש את הידע הרחב והמקיף ביותר מסגל מרצים מהשורה הראשונה.

הנדסת חשמל

ביה"ס להנדסת חשמל ואלקטרוניקה באוניברסיטת תל אביב הוא הגדול ביותר מסוגו בארץ. מטרתו להכשיר מהנדסים מעולים שיובילו מגמות עשייה וקידמה בתעשייה ובמשק הישראלי. בואו ללמוד מהמרצים הטובים ביותר ולגלות עולמות שלמים של הנדסה.

הנדסה מכנית

הפקולטה להנדסה מכשירה את דור העתיד של המהנדסים והחוקרים המובילים את תעשיות ההיי-טק ואת המשק הישראלי. בפקולטה לומדים כ-3000 סטודנטים, מהם 2000 לתואר ראשון וכ-1000 לתארים מתקדמים. הפקולטה מתמקדת בהוראה ובמחקר של הנושאים הנמצאים בחזית המדע.

עבודה סוציאלית

בית הספר לרווחה חברתית ולעבודה סוציאלית מוביל במחקרים בתחומי העבודה הסוציאלית והמדיניות החברתית בישראל. הבוגרים שלנו אשר רכשו את השכלתם אצלינו מאיישים היום את המשרות המובילות בתחום, כשמצוינות וצדק חברתי בראש מעיינהם.

כלכלה

היעד שלנו בבית ספר הוא להכשיר אותך להיות מוביל בסקטור העסקי והציבורי. בוגרי התכנית יצוידו בכלים שיאפשרו להם להשתלב בהצלחה, ולהיות מבוקשים בשוק העבודה. סל הכלים שלנו יאפשר לכם להתקדם ולהוביל בתחומכם, ולדעת יותר, הרבה יותר.

ניהול וחשבונאות

הפקולטה לניהול היא הפקולטה הגדולה בישראל בתחומה והיחידה שזכתה לאקרדיטציה בינלאומית מטעם AACSB International - הארגון העולמי המוביל של בתי ספר למנהל עסקים. בוגרי הפקולטה נהנים מעמדת זינוק גבוהה בשוק העבודה ובלימודים מתקדמים גם יחד. הפקולטה מציעה תכנית לימודים דו-חוגית חדשה וייחודית: ניהול וחשבונאות.

מדעי הפסיכולוגיה

אנו מזמינים אותך להצטרף לחוג המוביל בארץ בתחומו: בשנים 2002 עד 2012 פרסם החוג את המספר הגבוה ביותר של מחקרים אקדמיים בנושאי פסיכולוגיה – מה שמעיד שסגל המורים שלנו נמצא בחזית המחקר של התחום ומצעיד אותו קדימה. בית⁻הספר למדעי הפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב פועל במסגרת הפקולטה למדעי החברה. בבית⁻הספר מתקיימים מחקרים ותוכניות לימודים לתואר ראשון לתואר שני ולתואר שלישי.

מה מחכה לך?

השילוב של סגל מרצים מהשורה הראשונה ורף מצוינות גבוה, יצר את סביבת הלימודים הגבוהים הטובה ביותר בישראל.

הרשמו עכשיו: